Eşya Depolama

ev-depolamaDEPOLAMA 'da yeni HİZMET DEP'ODA

Firmamız İstanbul evden eve nakliyat yeni hizmet ağı olan DEPODA ile ev eşyalarınızın depolanması konusunda size kolaylıklar sunmaktadır.

DEP'ODA nedir ?

Çolakoğlu evden eve nakliyat olarak yeni hizmetimiz olan DEPODA ile eşyalarınızı depolarken ODA hizmeti ile depoluyoruz ve eşyalarınızı depoladıktan sonra Anahtarını size veriyoruz ve DEPODA ile istediğiniz zaman DEPODA ile eşyalarınızı görebilir almak istediğiniz eşyalarınızı alabilirsiniz.

Ev DEPO'da KAÇ PARA ?

Ev eşyalarınızı büyük,orda ve Jumbo odalar olarak böleriz ve bu odaların metrekarelerine göre fiyatlar olusur.

Eğer evinize sığmayan eşyalarnız varsa size pratik ve ufak depolama hizmetimizi öneririz bunun maliyeti 300TL'den başlamaktadır.

Orta Depo: Orta Depo iste evinizde oldukça yer kaplayan ve Kullanmadığınız ama sizin için değerli eşyalarınızı depolayacağımız depolama sistemidir. bu sistem sayesinde eşyalarınız güvenlikli sistemde korunur Bunun maliyti 380 TL'dir.

ve En önemli DEPOLAMA sistemi olan

JUMBO DEPOLAMA: Bu sistemimizin amacı Eğer kişisel veya maddi sıkıntılardan dolayı eşyalarınızı depoya kaldırmak istiyorsanız aradığınız DEPODA ^dır DEPODA ile eşyalarınızı depolayabilir,ve içiniz rahat bir şekilde islerinize ve hayatınıza devam edebilirsiniz. Sigorta işlemleri tam kapsamlı her türlü maddeleri kapsamaktadır.

depolamaİstanbul Anadolu ve Avrupa yakasındaki depolarımızda 24 saat güvenlik hizmeti bulunmaktadır. Eşyalarınız belirlediğiniz zaman içerisinde güvenle korunarak depolama hizmeti sağlanmış olur.
Nakliyat ve depolama hizmetleri hakkında daha detaylı bilgileri irtibat numaralarımızı kullanarak edinebilirsiniz.

Sitemiz DMCA'nın içerik koruma sertifikasına sahip olup, kopyalanan her içerik sitenize zarar verir ve google sıralamalarında yok olmasına yol açar. DMCA.com Koruması Aktif
Firmamız İstanbul evden eve nakliyat hizmetinin yanı sıra ofis taşımacılığı ve ankara evden eve aramalarında siz değerli müşeterilerine hizmet vermektedir.

Kaliteli taşımacılık anlayışını 1953 yılından bugune taşıyarak ne kadar kaliteli bir kurum oldugunu göstermektedir.

Kurulluş : 1953
Copyright © 2016 By Tema Like.