Evden Eve Nakliyat

Villa Taşımacılığı , Yazlık Taşımacılığı, Evden Eve Nakliyat hizmetlerimizle sizlere hizmet sunuyoruz. Profesyonelliği benimsemiş uzman kadromuzla 365 gün 24 saat hizmetinizdeyiz..

Taşınmadan önce firmamızı çekinmeden arayarak ücretsiz ekspertiz isteyebilirsiniz. Ekspertiz sayesinde eşyalarınız hakkında daha detaylı bilgiye sahip olacağız. Sizler için uygun imkanları sunacağız. Sizin belirtmiş olduğunuz tarihte taşınma işlemlerinizi yapacağız.

Evden eve nakliyat işi uzmanlık isteyen bir iştir. Taşınmak demek eşyaları alıp arabaya yüklemek değildir.

Firmamız evden eve nakliyat alanında uzman ekip çalıştırmaktadır. Taşınmalarınızın yanında demonte-monte edilmesi gereken gardrop, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, avizelerinizde tarafımızdan demonte-monte edilmektedir.

Kısacası sizler evinizde çayınızı kahvenizi yudumlayın.. Gazetenizi okuyun, günlük işlerlerinizle ilgilenin ve evinizini uzman ellere bırakın..

Siz kendi işlerinizini hallederken biz de eşyalarınızı söylemiş olduğumuz şekilde taşıyarak yükünüzü hafifletelim

Buzdolabı, fırın, çamaşır, bulaşık, kurutma makinesi, bombeli camlı vitrinler kartonlara sarılıp iple bağlanır.

Yatak odası gardıropları da monte ettikten sonra kulp çıkıntısı, ayar vidaları, camlı kısımları ve menteşeleri olması nedeni ile kamyonda çıkıntıları boşluklara denk gelecek şekilde ambalajlanır. Gidilecek yeni evde tekrar mobilyaların montajı yapılır.

Bardak, yemek takımları, kristaller, aksesuarlar hava kabarcıklı naylonlara sarılıp koli ve fıçılara yerleştirilir. Mobilyalarınız diğer tarafta yerleşince tekrar yerlerine konulur. Bizden sonra size vitrin içinde kendi ihtiyacınıza göre yerleştirmeniz kalır.

Televizyon, video, müzik seti gibi elektronik cihazlar önce battaniyelere sarılıp muhtelif büyüklükteki kolilere yerleştirilip iple bağlanır.

Çiçekler, büyüklüklerine göre koli ve fıçılara yerleştirilir.

Taşınmadan dolayı herhangi bir hasar olması halinde tamir edilebilirse tamir; tamiri mümkün değilse bulunabilen bir şey olması kaydı ile yenisini alıp müşteriye teslim ediyoruz.

Elektronik ve elektrikli eşyalarda fiziki bir hasar olması halinde tarfımızdan tazmin edilecektir.

Mehmet Çolakoğlu Evden Eve Nakliyat terzi işi mantığıyla çalışır taşınacak eşyalar için keşif yapar, doküman hazırlar

Evden Eve Nakliyat‘ın 3 ana temelleri vardır. Eğer bunlar başarılı gerçekleşirse, taşınmalar o kadar başarılı olur.
Bunların 1.si ekspertiz görevlisidir.
Ekspertiz görevlisi nedir?
Ekspertiz görevlisi taşınmadan önce eşyalarınızı gözden geçiren firma görevlisidir.
Ekspertizin görevi nedir?
Eşyalarınızın durumunu kontrol ettikten sonra, sizlere firmamızın hizmetlerini detaylı bir şekilde anlatacaktır.
Örneğin; Paketlemenin tamamen firmamıza ait olması durumunda, eşyalarınızı nasıl paketleyeceğimizi, kaç kişilik ekiple geleceğimizi, nasıl bir araç gönderileceğini detaylı şekilde anlatacaktır.
Paketlemeyi kendiniz yapmak isterseniz; sizden sadece mutfak eşyalarınızın, giysileriniz, salon aksesuarlarının, banyo malzemelerinin toparlanmasını isteyecektir ve diğer tüm kaba malzemelerinin firmamız tarafından hangi malzemelerin kullanılıp paketleneceğini detaylı şekilde anlatacaktır.
Firmamızın ekspertiz görevlisi sizleri bilgilendirdikten sonra eşyalarınızın için gerekli malzemeleri, aracı, ekipmanları not edecektir.
Size en uygun fiyatı sunduktan sonra evinizden ayrılacaktır.
Ekspertiz’den almış olduğunuz bilgiler doğrultusunda, taşınmayla ilgili bilgiler edineceksiniz. Bu da taşınmadan önce firma seçmenizde önemli yer kat edecektir.
Evden Eve Nakliyat sektöründe 1.Aşamayı aştıktan sonra geriye kalan 2.ve 3. aşama sizler için daha olumlu sonuçlara neden olacaktır.

Sitemiz DMCA'nın içerik koruma sertifikasına sahip olup, kopyalanan her içerik sitenize zarar verir ve google sıralamalarında yok olmasına yol açar. DMCA.com Koruması Aktif
Firmamız İstanbul evden eve nakliyat hizmetinin yanı sıra ofis taşımacılığı ve ankara evden eve aramalarında siz değerli müşeterilerine hizmet vermektedir.

Kaliteli taşımacılık anlayışını 1953 yılından bugune taşıyarak ne kadar kaliteli bir kurum oldugunu göstermektedir.

Kurulluş : 1953
Copyright © 2016 By Tema Like.