Sigortalı Nakliyat, Nakliye

Sigortalı Taşımacılık Nasıl olur ?

İstanbulda evden eve nakliyat yaptıracaksanız eğer yapmanız gereken anlaşacağınız firma ile protokol sözleşme ve sigorta poliçesi istemeniz olmalı.

Yalnız Dikkat etmeniz gereken bir konu var Sigorta yaparken NAKLİYAT YOL sigortası yapılmamasına dikkat edin 20-30 TL 'ye yapılan yol sigortası eşyalarınızın hasarını karşılamaz sizi asksine mağdur sıfatına düşürür.

Bunun için ne yapabilirim diye düşünmeyin!

Mehmet Çolakoğlu Firması bütün kolaylıkları size sağlamaktadır. Eşya hasar Sigortası olan CMR sigortasını yaparak eşyalarınızı güven altına almaktadır. Sizde eğer bu güveni alıp iyi bir şekilde taşınmak istiyorsanız bizi arayın bilgilerinizi bırakın sigortalı taşımacılığın keyfini çıkarın..

CMR Sigorta hakkında bilgi almak istiyorsanız:
Kaynak: http://www.groupama.com.tr/content.aspx?Id=300&ParentId=2&S=True&ContentId=305&Selected=300&P_Id=306 ziyaret edebilirsiniz.

Mehmet Çolakoğlu Sigortalı Eşya Taşıma,Çolakoğlu CMR Sigortası.

Sitemiz DMCA'nın içerik koruma sertifikasına sahip olup, kopyalanan her içerik sitenize zarar verir ve google sıralamalarında yok olmasına yol açar. DMCA.com Koruması Aktif
Firmamız İstanbul evden eve nakliyat hizmetinin yanı sıra ofis taşımacılığı ve ankara evden eve aramalarında siz değerli müşeterilerine hizmet vermektedir.

Kaliteli taşımacılık anlayışını 1953 yılından bugune taşıyarak ne kadar kaliteli bir kurum oldugunu göstermektedir.

Kurulluş : 1953
Copyright © 2016 By Tema Like.